Szamba betonowe Radków

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Radków

Producent szamb ceny Radków

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.