Szamba betonowe Ścinawa

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Ścinawa

Szambo betonowe Ścinawa

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.