Szamba betonowe Siechnice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Siechnice

Producent szamb ceny Siechnice

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.