Szamba betonowe Sobótka

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Sobótka

Szambo betonowe Sobótka

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie kostki lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.