Szamba betonowe Śrem

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Śrem

Producent szamb ceny Śrem

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.