Szamba betonowe Środa Śląska

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy surowce od sprawdzonych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć również koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Środa Śląska

Szambo betonowe Środa Śląska

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.