Szamba betonowe Stronie Śląskie

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy dołożyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Stronie Śląskie

Szambo betonowe Stronie Śląskie

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie kostki lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.