Szamba betonowe Strzelin

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Strzelin

Producent szamb ceny Strzelin

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.