Szamba betonowe Świebodzice

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Świebodzice

Szambo betonowe Świebodzice

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.