Szamba betonowe Świerzawa

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy dołożyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Świerzawa

Szambo betonowe Świerzawa

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.