Szamba betonowe Syców

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Syców

Producent szamb ceny Syców

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.