Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Producent szamb ceny Szczawno-Zdrój

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.