Szamba betonowe Szczytna

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Szczytna

Szambo betonowe Szczytna

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.