Szamba betonowe Szklarska Poręba

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Szklarska Poręba

Producent szamb ceny Szklarska Poręba

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.