Szamba betonowe Trzebnica

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Trzebnica

Producent szamb ceny Trzebnica

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.