Szamba betonowe Twardogóra

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Twardogóra

Producent szamb ceny Twardogóra

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.