Szamba betonowe Węgliniec

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Węgliniec

Szambo betonowe Węgliniec

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.