Szamba betonowe Wiązów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Wiązów

Producent szamb ceny Wiązów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.