Szamba betonowe Wleń

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wleń

Producent szamb ceny Wleń

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.