Szamba betonowe Wojcieszów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wojcieszów

Producent szamb ceny Wojcieszów

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.