Szamba betonowe Wołów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wołów

Producent szamb ceny Wołów

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.