Szamba betonowe Ząbkowice Śląskie

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ząbkowice Śląskie

Producent szamb ceny Ząbkowice Śląskie

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.