Szamba betonowe Zawidów

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć również cenę asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Zawidów

Szambo betonowe Zawidów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.