Szamba betonowe Zgorzelec

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Zgorzelec

Szambo betonowe Zgorzelec

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.