Szamba betonowe Ziębice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Ziębice

Producent szamb ceny Ziębice

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.