Szamba betonowe Złotoryja

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Złotoryja

Producent szamb ceny Złotoryja

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.