Szamba betonowe Złoty Stok

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Złoty Stok

Producent szamb ceny Złoty Stok

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.