Szamba betonowe Żmigród

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba doliczyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Żmigród

Szambo betonowe Żmigród

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.