Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy dołożyć jeszcze koszty asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Szambo betonowe Aleksandrów Kujawski

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.