Szamba betonowe Barcin

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć również cenę asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Barcin

Szambo betonowe Barcin

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Taki zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie kostki albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.