Szamba betonowe Brześć Kujawski

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Brześć Kujawski

Producent szamb ceny Brześć Kujawski

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.