Szamba betonowe Chełmno

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od sprawdzonych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy doliczyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Chełmno

Szambo betonowe Chełmno

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.