Szamba betonowe Chełmża

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Chełmża

Szambo betonowe Chełmża

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.