Szamba betonowe Chodecz

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Chodecz

Producent szamb ceny Chodecz

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.