Szamba betonowe Ciechocinek

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy dołożyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Ciechocinek

Szambo betonowe Ciechocinek

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.