Szamba betonowe Gniewkowo

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć również cenę opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Gniewkowo

Szambo betonowe Gniewkowo

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin podczas upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.