Szamba betonowe Górzno

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Górzno

Szambo betonowe Górzno

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.