Szamba betonowe Janikowo

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Janikowo

Producent szamb ceny Janikowo

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.