Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Szambo betonowe Janowiec Wielkopolski

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.