Szamba betonowe Kamień Krajeński

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kamień Krajeński

Producent szamb ceny Kamień Krajeński

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.