Szamba betonowe Kcynia

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kcynia

Producent szamb ceny Kcynia

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.