Szamba betonowe Koronowo

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Koronowo

Szambo betonowe Koronowo

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.