Szamba betonowe Kowal

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Kowal

Szambo betonowe Kowal

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.