Szamba betonowe Kruszwica

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Kruszwica

Szambo betonowe Kruszwica

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.