Szamba betonowe Łabiszyn

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Łabiszyn

Producent szamb ceny Łabiszyn

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.