Szamba betonowe Łasin

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Łasin

Szambo betonowe Łasin

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.