Szamba betonowe Lipno

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Lipno

Producent szamb ceny Lipno

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.