Szamba betonowe Lubień Kujawski

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Lubień Kujawski

Producent szamb ceny Lubień Kujawski

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.