Szamba betonowe Lubraniec

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Lubraniec

Szambo betonowe Lubraniec

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.