Szamba betonowe Mogilno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Mogilno

Producent szamb ceny Mogilno

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.